Evramorr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evramorr

Academy Evramorr
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трепетите на мойта душа...

Go down 
АвторСъобщение
smilexxagain
Огън
Огън
smilexxagain


Female
Брой мнения : 19
Местожителство : HeLL
Registration date : 07.05.2008

Трепетите на мойта душа... Empty
ПисанеЗаглавие: Трепетите на мойта душа...   Трепетите на мойта душа... Icon_minitimeНед Май 18, 2008 10:37 am

Туй то...
Нямам работа /всъщност имам много, ама ме мързи/ и реших да си направя дневник...
Самата аз не знам защо го правя, след като знам, че няма да пиша редовно в него...
Но не пречи, 1 тема повече Laughing
Утре имам матура по география. Нищо не знам. Абсолютно нищичко. Смятам след малко да ида да се изкъпя и да сядам да уча... Природните зони и географските открития нямат място в мозъка ми, но ще трябва да се намери. Лошо.
Понякога си мисля - не може ли просто за една-единствена година от живота си човек да прави каквото пожелае? Да стане когато иска, да яде какво иска, да играе на компа колкото си иска, да се разхожда с приятели колкото пожелае...
Знаете ли, в началото на годината мислех тая по БЕЛ идиотка, но сега много ми се издигна в очите =)
Някой ден вече наистина трябва да отида в министерството и да убия министъра... Всяка година по това време заради него си хабя забележително ценните мозъчни клетки... Безсрамник!
Wow, тва стана егати объркания дневник... Но, повярвайте ми, мозъкът ми е още по-объркан от него...
Чудя се защо не всеки вижда красотата в нещата, които ни зобикалят? Толкова ли е трудно да се вгледаш малко и да видиш изяществото на всяко едно нещо?
Невърмайнд, мога да изпиша романи за нещата, които ми се въртят в главата... Бай, и до скоро, дневник! x)

- smilexxagain

ПП: Не трябва да забравям да прочета "То" на Стивън Кинг.
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/
smilexxagain
Огън
Огън
smilexxagain


Female
Брой мнения : 19
Местожителство : HeLL
Registration date : 07.05.2008

Трепетите на мойта душа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трепетите на мойта душа...   Трепетите на мойта душа... Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 6:11 pm

Операция матури - успешна. Laughing
Ето резултатите ми:
БЕЛ - 24/25
Математика - 25/25
Човек и природа - 23/25
История - 25/25
География - 24/25
Англ. език - 25/25

Cool
Блях. Едно такова ми е тъпо...
А! Честит ви празник Laughing
Дават Robbie Williams - She's Madonna... да уе, никой не е Мадона, освен самата тя Laughing Ама иначе един такъв хубав ритъм и мелодия има...
Ема Уотсън <3 Когато чуя това име ми се разтапя сърцето Laughing Не, сериозно, тя е велика, невероятна, идеална... Не може да се опише с думи...
Оная идиотка по Информационни ще ни пусне тест на целия учебник... Па тя нито ни е преподавала както трябва, нито нищо... Evil or Very Mad Май ще падне преписване...
В potterfans имам да пиша мн гадно домашно по отвари... все едно си нямам и друга работа... ще надраскам нещо набързо...
Мне, няма да я бъде... Разтапям се от мързел... Виждали ли сте онази картина на Дали с разтапящите се часовници? Велика е... Айде стига толкоз мъдрости за днес...

- smilexxagain

ПП: Трябва да прочета "James Potter and the Hall of Elder's crossing".
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/
smilexxagain
Огън
Огън
smilexxagain


Female
Брой мнения : 19
Местожителство : HeLL
Registration date : 07.05.2008

Трепетите на мойта душа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трепетите на мойта душа...   Трепетите на мойта душа... Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 8:42 am

Не съм писала скоро, ама и ми е едно такова едновременно весело и нечовешко тъпо... Странна работа. Вчера бях на кръщенето на малкото ми братовчедче ^^ След това ходихме в едно заведение близо да църквата и беше много яко ^^ Имаше 5-6 деца, а братовчедчето ми е на 5 месеца и ние го разсмивахме Laughing Трябва да уча. За всеки случай де. Те вече ме оформиха, но ще видим...
В петък заминавам при баба и дядо в Стара Загора. Въпреки че ужасяващо ще ми липсва компютъра и приятелите, ще си изкарам върховно. Те живеят в къща и има ужасно много котенца ^^ Пък и ще имам прилична сума пари за харчене, а и ако помоля баба със сигурност ще ми даде още Laughing След това ще ходим на море за няколко дни... Имам нужда, побеляла съм почти като призрак. Няма значение...
Колкото и странно да звучи училището ще ми липсва малко. Не уроците, а приятелите и готините учители. Особено класната и тая по БЕЛ.
Забравих да кажа, че явно съм доста добре с английски. Чичо ми е англичанин е вече не е нужно леля да ни превежда, разбираме се горе-долу Laughing
В четвъртък сестра ми има РД ^^ Тати ще и купува един супер як телефон, мама едни много сладурски дрехи, пък аз още и представа си нямам... Само да не е над 15 лева, че напоследък харча много и трябва да се стегна Laughing
Стига проповеди за днес...

- smilexxagain
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/
Sponsored content





Трепетите на мойта душа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трепетите на мойта душа...   Трепетите на мойта душа... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трепетите на мойта душа...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Evramorr :: Друго :: Дневници-
Идете на: