Evramorr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evramorr

Academy Evramorr
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моят дневник

Go down 
АвторСъобщение
Prof. Grengoar
Директорка
Директорка
Prof. Grengoar


Female
Брой мнения : 59
Age : 29
Местожителство : in your nightmare^^
Registration date : 13.04.2008

Моят дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Моят дневник   Моят дневник Icon_minitimeНед Май 18, 2008 8:29 am

Тук ще пиша чат-пат като си нямам работа Smile
Върнете се в началото Go down
https://evramorr.bulgarianforum.net
Prof. Grengoar
Директорка
Директорка
Prof. Grengoar


Female
Брой мнения : 59
Age : 29
Местожителство : in your nightmare^^
Registration date : 13.04.2008

Моят дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник   Моят дневник Icon_minitimeСря Май 21, 2008 8:29 pm

21:05:08г.

Здрасти...
Тъкмо четох дневника на Поля...и едно нещо ми направи впечатление-тя иска за една година да прави каквото си иска.Не можах там да изкоментирам това нещо,тъй като сама забраних да се пише в чужди теми,за това ще го направя тук.Обожавам да правя каквото и искам и да съм свободна.Искам всички да ме оставят на мира и наистина да правя каквото,ама каквото ми дойде ма ума,но си мисля...ако всичко ни беше позволено,ако нямаше пречки и т.н. живота щеше ли да е толкова интересен?Та ако ставаше каквото искаме нямаше да има и мечти!Щяхме да получаваме всичко...и просто нямаше да е интересно.Няма да има за какво да се борим,ако всичко става както пожелаем.С едно щракване на пръсти...Искам да отида в гората,а не ме пускат.Излизам и...има някаква тръпка.А тази тръпка нямаше да я има,ако не питах никой и излизах...Малко объркано,но давам пример.На мен ми позволяват да ходя където си искам и някак си понякога не ми е интерсено.За мен е важна тръпката,малкото...А ако правехме каквото си искаме тази тръпка нямаше да я има...и щеше да цари една анархия в целия свят...Ако всички хора правеха каквото си искат?Дори е невъзможно да си го преставя,а сама не виждам границите на въображението ми...толкова е...странно.
Винаги когато се замисля,че искам нещо да е различно в главата ми идва една мисъл,че не случайно е така.И се замислям какво щеше да бъде,ако беше както аз исках.Не ми харесва.И оставям всичко както е...и се радвам на живота...
Върнете се в началото Go down
https://evramorr.bulgarianforum.net
Prof. Grengoar
Директорка
Директорка
Prof. Grengoar


Female
Брой мнения : 59
Age : 29
Местожителство : in your nightmare^^
Registration date : 13.04.2008

Моят дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник   Моят дневник Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 9:57 am

Ъ...не знам датата Laughing

Тъ...тва форумче нещо го забравихме...таквози е...имахме идея да го разширим,ама нищо не стана.Мъринцето хич не се задържа на едно място Very Happy А трябва да е на разположение за да стане форума...

Както и да е...
Явно някой ся празнува долу в сладкарницата,щото чувам детски гласчета- "Хееепиии бъър дееей тууу юююю" Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://evramorr.bulgarianforum.net
Sponsored content





Моят дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник   Моят дневник Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моят дневник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Evramorr :: Друго :: Дневници-
Идете на: