Evramorr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evramorr

Academy Evramorr
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Теста за разпределението.

Go down 
АвторСъобщение
Prof. Grengoar
Директорка
Директорка
Prof. Grengoar


Female
Брой мнения : 59
Age : 29
Местожителство : in your nightmare^^
Registration date : 13.04.2008

Теста за разпределението. Empty
ПисанеЗаглавие: Теста за разпределението.   Теста за разпределението. Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:54 pm

Копирате въпросите от тук и ги пускате с отговорите ви в темата Разпределение.

1.Колко души са нужни, за да се смени крушка?
а)Само един. При това може да смени не само крушката!!!
б)Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са полезни!
в)Един вероятно е най-добрият вариант, защото ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката...
г)Четирима.Аз и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната
д)Аз не сменям крушки!Винаги намирам някой друг да направи това вместо мен.
е)Точно 1,655221 души в средностатистическия случай.
ж)Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?
з)Нито един.Мен не ме е страх от тъмнината!
и)Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!
й)Нямам време за глупости.
к)Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя....
л)Каква крушка?

2. Какъв домашен любимец искате?
а)Всичко, стига да е пълно с енергия!
б)Костенурка. Бавна, не й трябват много грижи и няма да изяжда храната на собственика си.
в)Папагал... Има ли нужда да казвам нещо повече? Естествено, че има....
г)Каквото и да е... Важното е да се поддава на дресировка!
д)Голяма, красива и дръзка котка, която не се състезава със собственика си в това кой е по-по-най.
е)Да видим. Ще трябва да ставам точно в 7:30, за да го храня. В 10:20 ще ходя до магазина и ще му купувам храна за 4,38 лв. с включен ДДС...
ж)Хммм... От една страна, кучето е добродушно, предано и пази къщата. От друга, котката е по-независима, изисква по-малко внимание и е много грациозна... Ох, не знам. Ти какво би си взел? А сигурен ли си?
з)Котка! Тайнствена и непредсказуема... Какво й е?
и)Кон, естествено! И да се надяваме, че ще има достатъчно енергия, за да издържи темпото ми!
й)Аз ли ще му купувам храната?
к)Хамстер. Ще му взема клетка с климатик, водоснабдяване и канализация... Ще му сложа тунелче, с което да може да преминава извън клетката и ще го огранича с фибростъкло... Не продават ли такива клетки? Простаци! Нищо, аз ще изобретя нещо много по-добро тогава...
л)"Риби, естествено. Дори да ги забравя за седмица-две без храна и те измрат, бързо ще ги подменя... ако не забравя и това, де...

3.Каква е молитвата ви?
а)Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!
б)Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!
в)Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя...
г)Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?
д)Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен...
е)Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път.
ж)Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?
з)Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!
и)О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!
й)Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!
к)Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?
л)Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!

4.Как приемате мисълта че сте умрели?
а)Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи... Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!
б)След като напусна тялото осъзнавам, че така оставам без стомах и веднага се връщам в него... И оставам скептично настроен цял живот!
в)Тук е страхотно... Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!
г)Въобще не ме интересуват фактите! Ние по 125 години! Точка.
д)Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент...
е)След като съм работил неуморно 60 часа,аз възнасям, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо ми харесва, когато се сещам колко много ще липсвам на близките си и моментално се завръщам в тялото си. Първото нещо, което правя, когато се пробуждам, е да погледна колко е часът.
ж)Я! Какъв красив тунел... А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?
з)Аз имам поне девет живота... Една смърт не може да ме уплаши... А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?
и)Хаха! Супер якото, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!
й)Изключително трудно е да ми се внуши нефизическо съществуване... Ето защо в рая получаватм голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен SWAT-анализ на живота ми.
к)Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.
л)Повечето като мен рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя и трябва да се върнат обратно в тялото си.

5.Основната ти черта е:
а)Активността, енергията.
б)Практичността.
в)Интелекта
г)Емоцията

6.За теб се отнася твърдението:
а)Искам да живея самостоятелен живот и много рядко подчинявам целия си живот на другия човек, загубвайки своята индивидуалност.
б)Обичам съвместната работа.
в)За мен важен е умствения багаж.
г)Особено държа на емоцията и страстите.

7.След края на връзка или дълго приятелство какво правите и чувствате?
а) запазвате силните си чувства, но продължавате личния си живот
б) не се задълбочавате много много в това и винаги можете да извлечете полза
в) чувствата са дълбоки, но контролируеми от разума
г) много дълго изпитвам силни чувства

8.Твоят лозун е:
а)"Чувствата ми са дъбоки,но разумът ме контролира"
б)"Живей и дай на другия да живее!”
в)"Какво ще получа в отговор на това, за което ти молиш?”
г)"Обичай ме повече от всичко, направи така, че да се чувствам необходим.!”
Върнете се в началото Go down
https://evramorr.bulgarianforum.net
 
Теста за разпределението.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Evramorr :: .::РП::. :: Разпределение-
Идете на: