Evramorr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evramorr

Academy Evramorr
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Me, Myself and I

Go down 
АвторСъобщение
Prof. Stark
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 22
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Registration date : 16.04.2008

Me, Myself and I Empty
ПисанеЗаглавие: Me, Myself and I   Me, Myself and I Icon_minitimeПон Май 19, 2008 6:59 pm

Та, реших и аз да си направя дневник... Електронният дневник всъщност, е много по-добро решение от нормалния в тетрадка. При този няма опасност да взема запалка и да го изгоря... или да го метна в камината, хах. Всъщност аз имам дневник в един друг форум, ама той ми стана скучен, така че започвам начисто тук...
Да започна от днес? Мда...
Днес беше един нормален ден... Станах 40 минути след като алармата ми зазвуча с песента на Rolling Stones - Satisfaction... Готина песничка между другото. Та станах, не можах да си измия зъбите, щото нямаше вода... Добре, че имах Орбит... После си включих компа и влязох във форума... Скучно. Научих си като по чудо по биология и български. Пък ние да сме имали литература.
Правихме класно по алгебра... Справих се чат-пат... Надявам се на шестица, ама не ми се вярва много... И после започна веселото. ИМАМ 6 ПО ЛИТЕРАТУРА!!! Това все още не мога да го повярвам. По литература повече от петица не съм изкрвала. И сега имам много по-голям шанс да имам шест за годината...
После разбрах, че даскалката по биология (която между другото не ме изпита и само дето си бях научила) е скрито иймо, хах.
По английски, Кондова ми крещя и каза, че съм... деградирала или нещо такова. Обикновено не я слушам...

И сега ме мързи да пиша повече, ама може тая седмица пак да пиша... ако не ме домързи, хах.
Върнете се в началото Go down
Prof. Stark
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 22
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Registration date : 16.04.2008

Me, Myself and I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me, Myself and I   Me, Myself and I Icon_minitimeВто Май 27, 2008 5:49 pm

Дата: 27.05.2008г.
Ден: Вторник
Настроение: Страхотно
Песен: Skilet- Comatose

Днес е един от най-хубавите дни тоя месец и затова реших да си го... овековеча, хах, тука. Та, днес сутринта ми беше едно такова криво. Сутринта се успах, изкъпах се за десет минути (а обикновено прекарвам в банята около час), научих си уж по физика и хукнах към даскало, щото бях от 12 часа. Ама разбира се през това време, намерих време да си пиша по скайпа... подробности.
По солфеж правихме наказателно контролно и аз имам шест... По бг ни връщаха класните и аз имам шест. Пълно шест. Имам на листа едно изтипосано огромно БРАВО. По геометрия също ни връщаха класните... имам шест, а пък аз мислих, че съм се окъкала. А пък вчера ни врщаха класните по алгебра и пак имам шест, въпреки че не ми се вярваше. И така става, че на всички класни имам шест, у-ля-ля.
Въпреки, че днес бях решила да съм на течна диета, май ще си я прецакам, щото мама е купила един гигантски ягодов ладолед и едно кило ягоди... Мда, ще си я проваля.
А пък Иван ми подари метълската си гривна. Аз така или иначе щях да си я приватизирам, ама...

Айде, аз ставам да ям, утре може да пиша... ама не е много вероятно ^^
Върнете се в началото Go down
 
Me, Myself and I
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Evramorr :: Друго :: Дневници-
Идете на: